Inici UB
FARMÀCIA CLÍNICA I FARMACOTERÀPIA (FCFT)

Dades Generals

Adreça Professional: Facultad de Farmacia. Avda. Juan XXIII s/n (Barcelona - 08028)

Telèfon: 934024544     Fax: 934035714

Correu-e: emarino(a)ub.edu

Pàgina Web: http://www.ub.edu/farcli/wp0.htm

Codis Unesco: Quimioteràpia (vegeu 2302.06) / Processos metabòlics dels medicaments / Anàlisi de medicaments

Paraules Clau: Farmacia Clínica / Atención Farmacéutica / Biofarmacia y Farmacocinética / Tecnología farmacéutica / Estudios de utilización de medicamentos

Àmbit temàtic: Farmàcia i Farmacologia

Equip Investigador

Eduardo Luis Mariño Hernandez emarino(a)ub.edu

M.Pilar Mas Lombarte pmas001(a)cofb.net

M. Pilar Modamio Charles pmodamio(a)ub.edu

Antonio Jose Braza Reyes braza(a)farmacia.far.ub.es

Cecilia Fernandez Lastra ceciliafernandez(a)ub.edu

Ignacio Segarra Taus segarra100(a)gmail.com

Eric Miguez Diez miguez.eric(a)gmail.com

Hector Ruiz Loscertales hector.ruiz(a)ub.edu

Margarita Aguas Compaired

Jose Luis Segu Tolsa lsegu(a)consorci.org

Fco. Javier Bonafont Pujol xbonafont(a)ub.edu

Tomas Casasin Edo tcasasin(a)gencat.cat

© GREC Curricul@ Grups
Última actualització: 28/11/2014