Inici UB
Virus, bacteris i protozous d'interÚs en salut p˙blica,i seguretat alimentÓria (VirBaP)

Dades Generals

Adreša Professional: ( - )

TelŔfon:     Fax:

Correu-e: rgirones(a)ub.edu

PÓgina Web:

Codis Unesco:

Paraules Clau: Aliments

└mbit temÓtic: CiŔncies de la Vida

Equip Investigador

Rosina Girones Llop rgirones(a)ub.edu

Silvia Bofill Mas sbofill(a)ub.edu

Marta Rusi˝ol Arantegui martarusinol(a)gmail.com

Ayalkibet Hundesa Gonfa ahundesa(a)ub.edu

Sandra Martinez Puchol smartinezpuchol(a)ub.edu

Rosa Maria Araujo Boira raraujo(a)ub.edu

Humbert Salvado Cabre hsalvado(a)ub.edu

Miguel Calvo Llorca mcalvo(a)ub.edu

Natalia Timoneda Sole natalia.timoneda(a)gmail.com

Eloy Gonzales Gustavson egonzagu15(a)alumnes.ub.edu

Oriol Canals Delgado ocanalsd(a)ub.edu

Yexenia Irina Cardenas Youngs

ę GREC Curricul@ Grups
┌ltima actualitzaciˇ: 17/06/2020