Inici UB
Genčtica i Biologia Molecular de Proteīnes Mitocondrials i Patologies Associades

Dades Generals

Adreįa Professional: ( - )

Telčfon:     Fax:

Correu-e: gombau(a)porthos.bio.ub.es

Pāgina Web:

Codis Unesco: Sense especificar

Paraules Clau:

Āmbit temātic: Cičncies de la Vida

Equip Investigador

Francesc Villarroya Gombau fvillarroya(a)ub.edu

Marta Giralt Oms mgiralt(a)ub.edu

Maria Teresa Mampel Astals tmampel(a)ub.edu

Roser Iglesias Coll riglesias(a)ub.edu

Ana Planavila Porta aplanavila(a)ub.edu

Marion Peyrou peyrou.marion(a)gmail.com

Aleix Gavaldā Navarro aleixgavalda(a)ub.edu

Ruben Cereijo Tellez rcereite(a)gmail.com

Montserrat Cairo Calzada montsecairo(a)ub.edu

Ricardo Moure Ortega moure.ortega(a)gmail.com

Laura Campderros Traver lcampderros91(a)gmail.com

Celia Helena Ruperez Gonzalo cruperez(a)ub.edu

Gemma Ferrer Curriu gemma.ferrer(a)ub.edu

Samantha Moron Ros smoronros(a)ub.edu

Gemma Moreno Besora g.moreno(a)ub.edu

Albert Pero Garcia albertpero(a)ub.edu

Tania Paloma Quesada Lopez tquesada(a)ub.edu

Mercedes Morales Rueda moralesr(a)ub.edu

Š GREC Curricul@ Grups
Última actualitzaciķ: 16/06/2020