Inici UB
FORESTREAM. Research Group on Forest and Stream Ecological Links: Waterhed Management and Restoration

Dades Generals

Adreįa Professional: ( - )

Telčfon:     Fax:

Correu-e: fsabater(a)ub.edu

Pāgina Web:

Codis Unesco:

Paraules Clau: Organic matter processes

Āmbit temātic: Cičncies de la Vida

Equip Investigador

Francesc de Paula Sabater Comas fsabater(a)ub.edu

Santiago Sabate Jorba santi.sabate(a)ub.edu

Maria Isabel Muņoz Gracia imunoz(a)ub.edu

Maria Pilar Lopez Laseras marilopez(a)ub.edu

Margarita Menendez Lopez menendez(a)porthos.bio.ub.es

Andrea Butturini abutturini(a)ub.edu

Biel Obrador Sala obrador(a)ub.edu

Victoriano Ramon Vallejo Calzada vvallejo(a)ub.edu

Beatriz Duguy Pedra bduguy(a)ub.edu

Maria Teresa Sauras Yera msauras(a)ub.edu

Josep Maria Ninot Sugraņes jninot(a)ub.edu

Maria Amparo Carrillo Ortuno mcarrillo(a)ub.edu

Jordi Carreras Raurell jocarreras(a)ub.edu

Eusebi Vazquez Garcia evazquez(a)ub.edu

Nuria De Castro Catala ndecastro(a)ub.edu

Nuria Roca Pascual nroca(a)ub.edu

Aaron Perez Haase aaronperez(a)ub.edu

Estela Illa Bachs estelailla(a)ub.edu

Alba Anadon Rosell alba.anad(a)gmail.com

Maria del Carmen Blade Hernandez cblade(a)ub.edu

Maria Montserrat Jorba Peiro montsejorba(a)ub.edu

Silvia Poblador Ibaņez spoblador(a)gmail.com

Daniel Nadal Sala d_nadal(a)ub.edu

Astrid Harjung

Marta Tobella Sanmarti tobella.marta(a)gmail.com

Veronica Granados Perez v.granados(a)ub.edu

Rebeca Arias Del Real rebeca.arias.real(a)gmail.com

Cristina Valeriano Peņas cristinavaleriano(a)ub.edu

Raul Carrion Tejero

Eulalia Pladevall Izard eulalia.pladevall(a)gmail.com

Marc Talavera Roma marctalaveraroma(a)ub.edu

Alex Fernandez Minguillon afernandezminguillon(a)ub.edu

Arnau Mercade Lopez arnaumerc77(a)hotmail.com

Emilia Gutierrez Merino emgutierrez(a)ub.edu

Š GREC Curricul@ Grups
Última actualitzaciķ: 17/06/2020