Inici UB
Biologia molecular de bacteris pat˛gens i estratŔgies antimicrobianes

Dades Generals

Adreša Professional: ( - )

TelŔfon:     Fax:

Correu-e: cmadrid(a)ub.edu

PÓgina Web:

Codis Unesco:

Paraules Clau: Seguretat alimentaria

└mbit temÓtic: CiŔncies de la Vida

Equip Investigador

Cristina Madrid Xufre cmadrid(a)ub.edu

Antonio Juarez Gimenez ajuarez(a)ub.edu

Carlos Balsalobre Parra cbalsalobre(a)ub.edu

Sonia Paytubi Casabona s.paytubi(a)gmail.com

Mario Huttener Queiroz mhuttener(a)ub.edu

Sonia Aznar Vicente saznarvi(a)ub.edu

Pedro Leon Guirado Frias pedro.guirado.frias(a)gmail.com

Alejandro Prieto Duran alepridur(a)hotmail.com

Manuel Bernabeu Lorenzo mbernabeu(a)ub.edu

ę GREC Curricul@ Grups
┌ltima actualitzaciˇ: 17/06/2020