Inici UB
Bases cel·lulars i moleculars en neurodegeneració i neuroregeneració (CMBNN)

Dades Generals

Adreēa Professional: ( - )

Telčfon:     Fax:

Correu-e: jadelrio(a)ub.edu

Pągina Web:

Codis Unesco:

Paraules Clau:

Ąmbit temątic: Cičncies de la Vida

Equip Investigador

Manuel Reina Del Pozo mreina(a)ub.edu

Rosalina Gavin Marin rgavin(a)ub.edu

Maria Begońa Campos Bonilla b_campos(a)ub.edu

Ofelia Maria Martinez Estrada ofeliamartinez(a)ub.edu

Francesc Xavier Soriano Zaragoza f.x.soriano(a)ub.edu

Claudia Muller Sanchez cmuller(a)ub.edu

Ana Garcia Melero ana.garciamelero(a)ub.edu

Enric Espel Masferrer eespel(a)ub.edu

Marc Segarra Mondejar segarmond92(a)gmail.com

Sergi Casellas Dķaz sergi.cd34(a)gmail.com

Alejo Torres Cano atorres.93(a)hotmail.com

Marina Ramiro Pareta marinaramiro(a)ub.edu

Vanesa Gil Fernandez vagilfer(a)ub.edu

Arnau Hervera Abad

Agata Mata Rodriguez

Andreu Matamoros Angles amatamoros(a)ub.edu

Laura Urrea Zazurca

Laida Lidon Gil

Ana Lopez Mengual alopezm(a)ibecbarcelona.eu

Miriam Segura Feliu

Conxita Castellarnau Castella

Susana Castel Gil scastel(a)ub.edu

© GREC Curricul@ Grups
Śltima actualització: 16/06/2020