Facultad: Facultad de Química
Contratado (147)
Aguilà Aviles, David
Aguilar Navarro, Antonio
Albaladejo Fuentes, Vicente
Aldaba Muñoz, David
Alfocea Roig, Anna
Alvarez Reverter, Santiago
Amezqueta Perez, Susana
Andreu Arbella, Teresa
Angurell Purroy, Inmaculada
Aranda Rascon, Miguel Jesus
Arribas Crovara, Maria Fernanda
Astals Garcia, Sergi
Badia Corcoles, Jordi Hug
Bagan Navarro, Hector
Barbosa Torralbo, Jose
Barreneche Guerisoli, Camila
Barrios Moreno, Leoni Alejandra
Bayarri Ferrer, Bernardino
Benavente Moreno, Fernando Julian
Bonet Ruiz, Jordi
Borras Aguade, Silvia
Bringue Tomas, Roger
Bromley , Stefan Thomas
Bruix Fuste, Albert
Caballero Hernandez, Ana Belen
Calderón Díaz, Alejandro
Calle Vallejo, Federico
Capdevila Gallardo, Maria Isabel
Cardete Garcia, Maria Alicia
Cascales Jiménez, Víctor
Cheah , Yen Keong
Chico Rovira, Joaquim
Cirera Fernandez, Jordi
Companyó Montaner, Xavier
Costa Arnau, Anna Maria
Costa Villen, Ernesto
Cremades Marti, Eduard
Crusats Aliguer, Joaquin
Curco Cantarell, David
Diaz Marcos, Jordi
Diez Perez, Ismael
Dosta Parras, Joan
Dosta Parras, Sergi
Echeverria Lopez, Jorge
Escaja Sanchez, Nuria
España Maraver, Francisco Jose
Estrader Bofarull, Marta
Fernandez Altable, Victor M.
Fernandez Rojo, Lidia Cristina
Figueras i Valls, Marc
Figuerola Silvestre, Albert
Fons Castells, Jordi
Formosa Mitjans, Joan
Fuguet Jorda, Elisabet
Gallen Ortiz, Albert
Gamallo Belmonte, Pablo
Gámez Enamorado, Patricio
Garcia Amoros, Jaime
Garcia Cadme, Raisha Lorena
García Gros, Júlia
Gargallo Gomez, Raimundo
Garrigo Atxer, Marc
Giannotti , Marina Ines
Giménez Guerra, Isaac
Gimenez Lopez, Estela
Giralt Lledo, Ernest
Giro Paloma, Jessica
Gomez Coca, Silvia
Gonzalez Alvarez, Oscar
Gonzalez Nuñez, Raquel
Grabulosa Rodriguez, Arnald
Grau Bigorda, Jordi
Gutierrez Currius, Albert
Hermo Outeiral, Maria del Pilar
Herranz Lancho, Coral
Josa Hidalgo, Dana
Jover Modrego, Jesus
Jurado Mañas, Anabel
Khaidar el Yousfi, Mohammed Said
Lopez Marne, Estefania
Lopez Montero, Teresa
Madurga Diez, Sergio
Maestro Garriga, Alicia
Majó Robles, Marc
Maldonado Alameda, Alex
Mannelli , Ilaria
Marchán Sancho, Vicente
Marco Buj, Maria Pilar
Martinez Alanis, Paulina Raquel
Martinez Lopez, Monica
Martos Gomez, Ana Maria
Mattera , Michele
Mellado Hidalgo, Miguel
Mico Reche, Maria del Mar
Miralles Cardiel, Ester
Mnevets , Daniil
Morales Garcia, Angel
Nafria Soler, Raquel
Neyman , Konstantin
Nin Hill, Alba
Nuñez Burcio, Oscar
Núñez Rico, José Luis
Ocaña Ortiz de Zárate, Unai
Padilla Sanchez, Jose Antonio
Panyella Costa, David
Perez Rafols, Clara
Plesu Popescu, Alexandra Elena
Poater Teixidor, Jordi
Puigmartí Luis, Josep
Qinghua , Liao
Ramírez Rangel, Eliana
Reta Mañeru, Daniel
Ribas Ariño, Jordi
Rincon Diaz, Maria
Rius Ayra, Josep Oriol
Rocha de Oliveira, Rodrigo
Rovira Virgili, M. Del Carme
Ruiz Hernando, Maria
Sahuquillo Estrugo, Angeles
Salichs Pelegri, Albert
Santamaria Hernandez, Maria Esther
Sañudo Zotes, Eva Carolina
Sentellas Minguillon, Sonia
Serraïma López, Dídac
Serra i Toro, Andreu
Serrano Plana, Nuria
Serra Ramos, Albert
Silvello , Alessio
Sires Sadornil, Ignacio
Sorrenti , Alessandro
Soto Lopez, Rodrigo
Subirats Vila, Xavier
Tahchieva , Alisiya Biserova
Tarancon Sanz, Alex
Terrazas Martinez, Montserrat
Torralvo Martín, Héctor
Torres Castella, Ignasi
Torres Yeste, Pol
Tubau Ribot, Annia
Valero Gonzalez, Guillem
Valero Montero, Rosendo
Velasco Amigo, Veronica
Vidal Ferran, Anton
Vilarrasa Llorens, Jaime
Villacañas Perez, Oscar
Viñes Solana, Francesc
Xuriguera Martin, M. Elena